Woningdetails
- Type
- Maisonnette (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Inhoud
- 322 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €520.000 tot €620.000
- Daktype
- Plat dak
- Ligging
- In woonwijk
Floris Heermalestraat 30 BS is een maisonnette (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Floris Heermalestraat 30 BS
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
1.2 kmStijlvol wonen in een van de leukste straten van Utrecht Droom jij van een maisonnette met een heerlijk balkon op het zuid/westen?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Floris Heermalestraat 30 BS ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-Oost is €559.000. Dat komt neer op circa €6.281 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFloris Heermalestraat 30 BS is een maisonnette (appartement) van 89 m² in de wijk Tuinwijk-Oost. De buurt telt 1.192 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.288 inwoners per km².
Floris Heermalestraat 30 BS is een maisonnette (appartement) in Tuinwijk-Oost, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Floris Heermalestraat 30 BS heeft 89 m² woonoppervlakte en 322 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Tuinwijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Floris Heermalestraat 30 BS heeft energielabel D. Geldig tot 2028-03-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Floris Heermalestraat 30 BS heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Tuinwijk-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Floris Heermalestraat 30 BS in Tuinwijk-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.