Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 22 m²
- Inhoud
- 74 m³
- Kamers
- 1
Grietstraat 22 B is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 22 m² en 1 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grietstraat 22 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.9 kmDe prijsindicatie voor Grietstraat 22 B ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelenbuurt is €527.000. Dat komt neer op circa €23.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrietstraat 22 B is een appartement van 22 m² in de wijk Vogelenbuurt. De buurt telt 1.806 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.560 inwoners per km².
Grietstraat 22 B is een appartement in Vogelenbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Grietstraat 22 B heeft 22 m² woonoppervlakte en 74 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vogelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Grietstraat 22 B heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Grietstraat 22 B heeft 1 kamers.
De wijk Vogelenbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Grietstraat 22 B in Vogelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grietstraat 22 B: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.