Benedenwoning Grietstraat 10 BS Utrecht

Grietstraat 10 BS, 3514 VJ Utrecht

76 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Grietstraat 10 BS is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
353 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Grietstraat 10 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grietstraat 10 BS

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
219.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4025 Inwoners
2400 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1806 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Vogelenbuurt
57% Koopwoningen
19.560 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grietstraat 10 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Grietstraat 10 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Grietstraat 10 BS?

De prijsindicatie voor Grietstraat 10 BS ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelenbuurt is €527.000. Dat komt neer op circa €6.934 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grietstraat 10 BS zich tot de wijk Vogelenbuurt?

Grietstraat 10 BS is een benedenwoning van 76 m² in de wijk Vogelenbuurt. De buurt telt 1.806 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grietstraat 10 BS?

Grietstraat 10 BS is een benedenwoning in Vogelenbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Grietstraat 10 BS vergeleken met de buurt?

Grietstraat 10 BS heeft 76 m² woonoppervlakte en 353 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vogelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grietstraat 10 BS en wat betekent dat?

Grietstraat 10 BS heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grietstraat 10 BS?

Grietstraat 10 BS heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vogelenbuurt?

De wijk Vogelenbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelenbuurt?

Vanuit Grietstraat 10 BS in Vogelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.