Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 36 m²
- Inhoud
- 90 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Lijsterstraat 58 A is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 36 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lijsterstraat 58 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vogelenbuurt is €527.000. Dat komt neer op circa €14.639 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLijsterstraat 58 A is een appartement van 36 m² in de wijk Vogelenbuurt. De buurt telt 1.806 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.560 inwoners per km².
Lijsterstraat 58 A is een appartement in Vogelenbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lijsterstraat 58 A heeft 36 m² woonoppervlakte en 90 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Vogelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lijsterstraat 58 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Lijsterstraat 58 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Vogelenbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Lijsterstraat 58 A in Vogelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lijsterstraat 58 A: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.