Bovenwoning Lijsterstraat 45 Utrecht

Lijsterstraat 45, 3514 TA Utrecht

112 m² Bouwjaar 1900 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Lijsterstraat 45 is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
112 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Lijsterstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijsterstraat 45

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

4025 Inwoners
2400 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1806 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Vogelenbuurt
57% Koopwoningen
19.560 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lijsterstraat 45

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Lijsterstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijsterstraat 45?

De prijsindicatie voor Lijsterstraat 45 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelenbuurt is €527.000. Dat komt neer op circa €4.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijsterstraat 45 zich tot de wijk Vogelenbuurt?

Lijsterstraat 45 is een bovenwoning van 112 m² in de wijk Vogelenbuurt. De buurt telt 1.806 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijsterstraat 45?

Lijsterstraat 45 is een bovenwoning in Vogelenbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lijsterstraat 45 vergeleken met de buurt?

Lijsterstraat 45 heeft 112 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vogelenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijsterstraat 45 en wat betekent dat?

Lijsterstraat 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijsterstraat 45?

Lijsterstraat 45 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vogelenbuurt?

De wijk Vogelenbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelenbuurt?

Vanuit Lijsterstraat 45 in Vogelenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.