Streetview Bosschastraat 17 Utrecht

Bosschastraat 17, 3514 HN Utrecht

78 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 4 slaapkamers Label G

Bosschastraat 17 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
317 m³
Kamers
4
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bosschastraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosschastraat 17

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
273.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
383.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

2820 Inwoners
1425 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1192 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-Oost
61% Koopwoningen
8.288 Inwoners per km²

Locatie van Bosschastraat 17

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Bosschastraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosschastraat 17?

De prijsindicatie voor Bosschastraat 17 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-Oost is €559.000. Dat komt neer op circa €7.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosschastraat 17 zich tot de wijk Tuinwijk-Oost?

Bosschastraat 17 is een woonhuis van 78 m² in de wijk Tuinwijk-Oost. De buurt telt 1.192 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosschastraat 17?

Bosschastraat 17 is een woonhuis in Tuinwijk-Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bosschastraat 17 vergeleken met de buurt?

Bosschastraat 17 heeft 78 m² woonoppervlakte en 317 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Tuinwijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosschastraat 17 en wat betekent dat?

Bosschastraat 17 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-04-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosschastraat 17?

Bosschastraat 17 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-Oost?

De wijk Tuinwijk-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-Oost?

Vanuit Bosschastraat 17 in Tuinwijk-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.