Benedenwoning Pieter Nieuwlandstraat 24 Utrecht

Pieter Nieuwlandstraat 24, 3514 HH Utrecht

83 m² Bouwjaar 1924 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Pieter Nieuwlandstraat 24 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Pieter Nieuwlandstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Nieuwlandstraat 24

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

2820 Inwoners
1425 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1192 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-Oost
61% Koopwoningen
8.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter Nieuwlandstraat 24

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Pieter Nieuwlandstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Nieuwlandstraat 24?

De prijsindicatie voor Pieter Nieuwlandstraat 24 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-Oost is €559.000. Dat komt neer op circa €6.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Nieuwlandstraat 24 zich tot de wijk Tuinwijk-Oost?

Pieter Nieuwlandstraat 24 is een benedenwoning van 83 m² in de wijk Tuinwijk-Oost. De buurt telt 1.192 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Nieuwlandstraat 24?

Pieter Nieuwlandstraat 24 is een benedenwoning in Tuinwijk-Oost, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Nieuwlandstraat 24 vergeleken met de buurt?

Pieter Nieuwlandstraat 24 heeft 83 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Tuinwijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Nieuwlandstraat 24 en wat betekent dat?

Pieter Nieuwlandstraat 24 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Pieter Nieuwlandstraat 24?

Pieter Nieuwlandstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-Oost?

De wijk Tuinwijk-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-Oost?

Vanuit Pieter Nieuwlandstraat 24 in Tuinwijk-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.2 km.