Tussenwoning Van Humboldtstraat 97 Utrecht

Van Humboldtstraat 97, 3514 GN Utrecht

118 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Van Humboldtstraat 97 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 112 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Humboldtstraat 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Humboldtstraat 97

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.3%
CO₂-emissie
33.17 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

2820 Inwoners
1425 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1192 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-Oost
61% Koopwoningen
8.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Humboldtstraat 97

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Van Humboldtstraat 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Humboldtstraat 97?

De prijsindicatie voor Van Humboldtstraat 97 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-Oost is €559.000. Dat komt neer op circa €4.737 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Humboldtstraat 97 zich tot de wijk Tuinwijk-Oost?

Van Humboldtstraat 97 is een tussenwoning van 118 m² in de wijk Tuinwijk-Oost. De buurt telt 1.192 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Humboldtstraat 97?

Van Humboldtstraat 97 is een tussenwoning in Tuinwijk-Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Humboldtstraat 97 vergeleken met de buurt?

Van Humboldtstraat 97 heeft 118 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tuinwijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Humboldtstraat 97 en wat betekent dat?

Van Humboldtstraat 97 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Humboldtstraat 97?

Van Humboldtstraat 97 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-Oost?

De wijk Tuinwijk-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-Oost?