Eengezinswoning, tussenwoning Van Humboldtstraat 109 Utrecht

Van Humboldtstraat 109, 3514 GN Utrecht

120 m² Bouwjaar 1927 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Van Humboldtstraat 109 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 110 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
465 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Humboldtstraat 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Humboldtstraat 109

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
154.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.2%
CO₂-emissie
29.77 kg/m²

Tuin
Ja (52.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

2820 Inwoners
1425 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1192 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk-Oost
61% Koopwoningen
8.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Humboldtstraat 109

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Van Humboldtstraat 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Humboldtstraat 109?

De prijsindicatie voor Van Humboldtstraat 109 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk-Oost is €559.000. Dat komt neer op circa €4.658 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Humboldtstraat 109 zich tot de wijk Tuinwijk-Oost?

Van Humboldtstraat 109 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Tuinwijk-Oost. De buurt telt 1.192 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Humboldtstraat 109?

Van Humboldtstraat 109 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuinwijk-Oost, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Humboldtstraat 109 vergeleken met de buurt?

Van Humboldtstraat 109 heeft 120 m² woonoppervlakte en 465 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Tuinwijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Humboldtstraat 109 en wat betekent dat?

Van Humboldtstraat 109 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Humboldtstraat 109?

Van Humboldtstraat 109 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk-Oost?

De wijk Tuinwijk-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk-Oost?