Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1450
- Woonoppervlakte
- 410 m²
- Perceeloppervlakte
- 2965 m²
- Inhoud
- 2492 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Springweg 102 C is een niet-woning in Utrecht, gebouwd in 1450. De woning heeft een woonoppervlakte van 410 m² en een perceel van 2965 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Springweg 102 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,8 kmSupermarkt
0,6 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
2,6 kmKinderdagverblijf
0,3 kmMiddelbare school
1,4 kmApotheek
0,8 kmZiekenhuis
1,8 kmRestaurant
0,1 kmCafé
0,2 kmBibliotheek
1,2 kmBioscoop
0,9 kmSpringweg 102 C ligt in de buurt Springweg en omgeving Geertebuurt in Utrecht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.970 inwoners en 1.046 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 37% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 599.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· evenementenvergunning · 94 meter
· omgevingsvergunning · 66 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Springweg en omgeving Geertebuurt €599.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpringweg 102 C is een niet-woning van 410 m² in de CBS-buurt Springweg en omgeving Geertebuurt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.046 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 11.305 inwoners per km².
Springweg 102 C is een niet-woning in Springweg en omgeving Geertebuurt, gebouwd in 1450 (576 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Springweg 102 C heeft 410 m² woonoppervlakte en 2492 m³ inhoud. Het perceel is 2965 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Springweg en omgeving Geertebuurt €599.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Springweg en omgeving Geertebuurt in Utrecht (Utrecht) 1.970 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €599.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Springweg en omgeving Geertebuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 1 km tot een treinstation, 2,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Springweg en omgeving Geertebuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,8 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Springweg en omgeving Geertebuurt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,2 km tot een café.
Een woningrapport voor Springweg 102 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Springweg en omgeving Geertebuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1450, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Utrecht presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.