Streetview Oranjehof 22 Utrecht

Oranjehof 22, 3511 RZ Utrecht

53 m² Bouwjaar 1450 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Oranjehof 22 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1450. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1450
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
200 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oranjehof 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjehof 22

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

1345 Inwoners
940 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
833 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Wijk C
20% Koopwoningen
9.474 Inwoners per km²

Locatie van Oranjehof 22

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Oranjehof 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjehof 22?

De prijsindicatie voor Oranjehof 22 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Wijk C is €451.000. Dat komt neer op circa €8.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjehof 22 zich tot de wijk Wijk C?

Oranjehof 22 is een appartement van 53 m² in de wijk Wijk C. De buurt telt 833 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.474 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjehof 22?

Oranjehof 22 is een appartement in Wijk C, gebouwd in 1450 (576 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranjehof 22 vergeleken met de buurt?

Oranjehof 22 heeft 53 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wijk C ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjehof 22 en wat betekent dat?

Oranjehof 22 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Oranjehof 22?

Oranjehof 22 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wijk C?

De wijk Wijk C in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wijk C?

Vanuit Oranjehof 22 in Wijk C bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wijk C?