Straatbeeld van Moreelsepark 1 in Utrecht

Moreelsepark 1, 3511 EP Utrecht

3536 m² Bouwjaar 1956 Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Moreelsepark 1 is een niet-woning in Utrecht, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 3536 m² en een perceel van 1600 m². Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
3536 m²
Perceeloppervlakte
1600 m²
Inhoud
28280 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Moreelsepark 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Moreelsepark 1

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
164.42 kWh/m²
CO₂-emissie
31.94 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,9 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

1,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,2 km
Horeca

Restaurant

0,1 km
Horeca

Café

0,5 km
Cultuur

Bibliotheek

1,4 km
Cultuur

Bioscoop

0,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs

Moreelsepark 1 ligt in de buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs in Utrecht. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.935 inwoners en 1.198 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 12% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 435.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2935 Inwoners
1470 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1198 Woningvoorraad
€435.000 Gem. WOZ-waarde Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs
12% Koopwoningen
2.845 Inwoners per km²

Locatie van Moreelsepark 1

Officiële bekendmakingen rond Moreelsepark 1

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· exploitatievergunning · 56 meter

Aanvraag horecavergunning, Restaurant Chafi; nieuwe onderneming met terrs, Moreelsepark 69, 3511EP Utrecht, GU-Z2026-0050066

Bekijk officiële bekendmaking →

· evenementenvergunning · 54 meter

Aangevraagde evenementenvergunningen, Circus UP, Moreelsepark, Nieuweroord te Utrecht

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Utrecht. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Moreelsepark 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Moreelsepark 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs €435.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Moreelsepark 1 zich tot de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs?

Moreelsepark 1 is een niet-woning van 3536 m² in de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.198 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.845 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Moreelsepark 1?

Moreelsepark 1 is een niet-woning in Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Moreelsepark 1 vergeleken met de buurt?

Moreelsepark 1 heeft 3536 m² woonoppervlakte en 28280 m³ inhoud. Het perceel is 1600 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs €435.000.

Wat is het energielabel van Moreelsepark 1 en wat betekent dat?

Moreelsepark 1 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-01-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs in Utrecht (Utrecht) 2.935 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €435.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,2 km tot een treinstation, 2,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,2 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 1,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Moreelsepark 1?

Een woningrapport voor Moreelsepark 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hoog-Catharijne NS en Jaarbeurs. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1956, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Utrecht presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars