Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 2118 m²
- Inhoud
- 386 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Geer 13 is een tussenwoning in Urk, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en een perceel van 2118 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Geer 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,3 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
23,3 kmSnelweg oprit
1,7 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
0,6 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
11,2 kmRestaurant
1 kmCafé
0,8 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
29,1 kmGeer 13 ligt in de buurt De Top in Urk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.500 inwoners en 1.438 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 79% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 338.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Urk · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Urk · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Urk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Urk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Urk · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Urk · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Top €338.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeer 13 is een tussenwoning van 110 m² in de CBS-buurt De Top. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.438 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.183 inwoners per km².
Geer 13 is een tussenwoning in De Top, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Geer 13 heeft 110 m² woonoppervlakte en 386 m³ inhoud. Het perceel is 2118 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Top €338.000.
Geer 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4684.83 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Top in Urk (Flevoland) 4.500 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €338.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 23,3 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,2 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.
Een woningrapport voor Geer 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Top. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Urk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.