Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 729 m²
- Perceeloppervlakte
- 18528 m²
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Noord 8 is een niet-woning in Urk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 729 m² en een perceel van 18528 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Noord 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,3 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
0,4 kmTreinstation
23,3 kmSnelweg oprit
1,7 kmKinderdagverblijf
0,8 kmMiddelbare school
0,6 kmApotheek
0,7 kmZiekenhuis
11,2 kmRestaurant
1 kmCafé
0,8 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
29,1 kmDe Noord 8 ligt in de buurt De Top in Urk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.500 inwoners en 1.438 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 79% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 338.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· evenementenvergunning · 0 meter
· andere vergunning · 37 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Top €338.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Noord 8 is een niet-woning van 729 m² in de CBS-buurt De Top. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.438 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.183 inwoners per km².
De Noord 8 is een niet-woning in De Top, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
De Noord 8 heeft 729 m² woonoppervlakte. Het perceel is 18528 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Top €338.000.
De Noord 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.44 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Top in Urk (Flevoland) 4.500 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €338.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 23,3 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,2 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.
Een woningrapport voor De Noord 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Top. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Urk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.