Straatbeeld van Nink 113 in Urk

Nink 113, 8321 AC Urk

113 m² Bouwjaar 1982 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Nink 113 is een tussenwoning in Urk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en een perceel van 150 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
368 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nink 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nink 113

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.49
CO₂-emissie
4004.67 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Top

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

23,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

29,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Top

Nink 113 ligt in de buurt De Top in Urk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.500 inwoners en 1.438 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 79% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 338.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

4500 Inwoners
1400 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
1438 Woningvoorraad
€338.000 Gem. WOZ-waarde De Top
79% Koopwoningen
6.183 Inwoners per km²

Locatie van Nink 113

Vergelijkbare woningen in Urk

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Urk. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Nink 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Nink 113?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Top €338.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nink 113 zich tot de CBS-buurt De Top?

Nink 113 is een tussenwoning van 113 m² in de CBS-buurt De Top. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.438 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.183 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nink 113?

Nink 113 is een tussenwoning in De Top, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nink 113 vergeleken met de buurt?

Nink 113 heeft 113 m² woonoppervlakte en 368 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Top €338.000.

Wat is het energielabel van Nink 113 en wat betekent dat?

Nink 113 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4004.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Top?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Top in Urk (Flevoland) 4.500 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €338.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Top?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,4 km tot een huisarts, 23,3 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Top?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,2 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Top?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Top in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Nink 113?

Een woningrapport voor Nink 113 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Top. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Urk presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars