Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 1078 m²
Kraaijenbergsestraat 15 is een woonhuis in Ulvenhout, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en een perceel van 1078 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €706.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kraaijenbergsestraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
7.8 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
4.1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
6.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Ulvenhout is €706.000. Dat komt neer op circa €5.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKraaijenbergsestraat 15 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Buitengebied Ulvenhout. De buurt telt 96 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 86 inwoners per km².
Kraaijenbergsestraat 15 is een woonhuis in Buitengebied Ulvenhout, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kraaijenbergsestraat 15 heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1078 m². In Buitengebied Ulvenhout ligt de gemiddelde woningwaarde op €706.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Ulvenhout in Ulvenhout (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 300 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €706.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Kraaijenbergsestraat 15 in Buitengebied Ulvenhout bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kraaijenbergsestraat 15: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 4.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied Ulvenhout: restaurant (0.9 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Kraaijenbergsestraat 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Ulvenhout. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.