Streetview Geersbroekseweg 8 Ulvenhout AC

Geersbroekseweg 8, 4858 RE Ulvenhout AC

208 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Geersbroekseweg 8 is een woonhuis in Ulvenhout AC, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 4500 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €674.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
4500 m²
Inhoud
771 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Geersbroekseweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geersbroekseweg 8

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ulvenhout AC

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

8.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Ulvenhout AC

325 Inwoners
135 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
133 Woningvoorraad
€674.000 Gem. woningwaarde Ulvenhout AC
86% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Locatie van Geersbroekseweg 8

Vergelijkbare woningen in Ulvenhout AC

Veelgestelde vragen over Geersbroekseweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Geersbroekseweg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Ulvenhout AC is €674.000. Dat komt neer op circa €3.240 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geersbroekseweg 8 zich tot de wijk Ulvenhout AC?

Geersbroekseweg 8 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Ulvenhout AC. De buurt telt 133 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geersbroekseweg 8?

Geersbroekseweg 8 is een woonhuis in Ulvenhout AC, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Geersbroekseweg 8 vergeleken met de buurt?

Geersbroekseweg 8 heeft 208 m² woonoppervlakte en 771 m³ inhoud. Het perceel is 4500 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Ulvenhout AC ligt de gemiddelde woningwaarde op €674.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geersbroekseweg 8 en wat betekent dat?

Geersbroekseweg 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geersbroekseweg 8?

Geersbroekseweg 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ulvenhout AC?

De wijk Ulvenhout AC in Ulvenhout AC (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €674.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ulvenhout AC?

Vanuit Geersbroekseweg 8 in Ulvenhout AC bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.