Straatbeeld van Haarweg 1 in Ulrum

Haarweg 1, 9971 BN Ulrum

537 m² Bouwjaar 1978 Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Haarweg 1 is een niet-woning in Ulrum, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 537 m² en een perceel van 2988 m². Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
537 m²
Perceeloppervlakte
2988 m²
Inhoud
2007 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Haarweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haarweg 1

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
319.16 kWh/m²
CO₂-emissie
81.07 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ulrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

2,9 km
Gezondheid

Huisarts

2,9 km
Vervoer

Treinstation

13,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

2,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

29,2 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

4,4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

29 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ulrum

Haarweg 1 ligt in de buurt Ulrum in Ulrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.310 inwoners en 651 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 63% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 205.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,9 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 2,9 km tot een huisarts.

1310 Inwoners
635 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
651 Woningvoorraad
€205.000 Gem. WOZ-waarde Ulrum
63% Koopwoningen
1.265 Inwoners per km²

Locatie van Haarweg 1

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ulrum. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Haarweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Haarweg 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ulrum €205.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haarweg 1 zich tot de CBS-buurt Ulrum?

Haarweg 1 is een niet-woning van 537 m² in de CBS-buurt Ulrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 651 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.265 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haarweg 1?

Haarweg 1 is een niet-woning in Ulrum, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haarweg 1 vergeleken met de buurt?

Haarweg 1 heeft 537 m² woonoppervlakte en 2007 m³ inhoud. Het perceel is 2988 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ulrum €205.000.

Wat is het energielabel van Haarweg 1 en wat betekent dat?

Haarweg 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-01-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 81.07 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ulrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ulrum in Ulrum (Groningen) 1.310 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €205.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ulrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ulrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,9 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 2,9 km tot een huisarts, 13,8 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ulrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ulrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 29,2 km tot een ziekenhuis, 2,9 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ulrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ulrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 4,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Haarweg 1?

Een woningrapport voor Haarweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ulrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ulrum presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars