Vrijstaande woning Burgemeester Visschersstraat 48 Ulestraten

Burgemeester Visschersstraat 48, 6235 EC Ulestraten

108 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Burgemeester Visschersstraat 48 is een vrijstaande woning in Ulestraten, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 375 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Visschersstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Visschersstraat 48

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ulestraten

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Ulestraten

2585 Inwoners
1155 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1164 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Ulestraten
84% Koopwoningen
1.404 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Visschersstraat 48

Vergelijkbare woningen in Ulestraten

Veelgestelde vragen over Burgemeester Visschersstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Visschersstraat 48?

De prijsindicatie voor Burgemeester Visschersstraat 48 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Ulestraten is €351.000. Dat komt neer op circa €3.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Visschersstraat 48 zich tot de wijk Ulestraten?

Burgemeester Visschersstraat 48 is een vrijstaande woning van 108 m² in de wijk Ulestraten. De buurt telt 1.164 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.404 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Visschersstraat 48?

Burgemeester Visschersstraat 48 is een vrijstaande woning in Ulestraten, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Visschersstraat 48 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Visschersstraat 48 heeft 108 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Ulestraten ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Visschersstraat 48 en wat betekent dat?

Burgemeester Visschersstraat 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-04-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Visschersstraat 48?

Burgemeester Visschersstraat 48 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ulestraten?

De wijk Ulestraten in Ulestraten (Limburg) kenmerkt zich door 2.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ulestraten?