Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 1095 m²
J F Kennedylaan 46 is een woonhuis in Uithuizen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 1095 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor J F Kennedylaan 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
23.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
27.2 kmDe prijsindicatie voor J F Kennedylaan 46 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Uithuizen Centrum is €207.000. Dat komt neer op circa €990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJ F Kennedylaan 46 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Uithuizen Centrum. De buurt telt 986 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.076 inwoners per km².
J F Kennedylaan 46 is een woonhuis in Uithuizen Centrum, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
J F Kennedylaan 46 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1095 m². In Uithuizen Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
J F Kennedylaan 46 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-03-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Uithuizen Centrum in Uithuizen (Groningen) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit J F Kennedylaan 46 in Uithuizen Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van J F Kennedylaan 46: ziekenhuis op 23.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.8 km.