Vrijstaande woning J F Kennedylaan 5 Uithuizen

J F Kennedylaan 5, 9981 KA Uithuizen

133 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label G

J F Kennedylaan 5 is een vrijstaande woning in Uithuizen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 826 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
826 m²
Inhoud
622 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_busy_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor J F Kennedylaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel J F Kennedylaan 5

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
266.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
401.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
75.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uithuizen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

24.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

27.3 km

Buurtinformatie in Uithuizen

880 Inwoners
395 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
395 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Uithuizen Zuid - West
46% Koopwoningen
2.016 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van J F Kennedylaan 5

Vergelijkbare woningen in Uithuizen

Veelgestelde vragen over J F Kennedylaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van J F Kennedylaan 5?

De prijsindicatie voor J F Kennedylaan 5 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Uithuizen Zuid - West is €207.000. Dat komt neer op circa €1.556 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt J F Kennedylaan 5 zich tot de wijk Uithuizen Zuid - West?

J F Kennedylaan 5 is een vrijstaande woning van 133 m² in de wijk Uithuizen Zuid - West. De buurt telt 395 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.016 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op J F Kennedylaan 5?

J F Kennedylaan 5 is een vrijstaande woning in Uithuizen Zuid - West, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is J F Kennedylaan 5 vergeleken met de buurt?

J F Kennedylaan 5 heeft 133 m² woonoppervlakte en 622 m³ inhoud. Het perceel is 826 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Uithuizen Zuid - West ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van J F Kennedylaan 5 en wat betekent dat?

J F Kennedylaan 5 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-11-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 75.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van J F Kennedylaan 5?

J F Kennedylaan 5 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Uithuizen Zuid - West?

De wijk Uithuizen Zuid - West in Uithuizen (Groningen) kenmerkt zich door 880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uithuizen Zuid - West?