Vrijstaande woning Ulbrandahof 35 Uithuizen

Ulbrandahof 35, 9981 JV Uithuizen

225 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Ulbrandahof 35 is een vrijstaande woning in Uithuizen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 665 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
665 m²
Inhoud
823 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ulbrandahof 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ulbrandahof 35

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
160.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9%
CO₂-emissie
28.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uithuizen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

23.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

26.6 km

Buurtinformatie in Uithuizen

1280 Inwoners
735 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
766 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Uithuizen Zuid - Oost
42% Koopwoningen
1.824 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ulbrandahof 35

Vergelijkbare woningen in Uithuizen

Veelgestelde vragen over Ulbrandahof 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Ulbrandahof 35?

De prijsindicatie voor Ulbrandahof 35 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Uithuizen Zuid - Oost is €201.000. Dat komt neer op circa €893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ulbrandahof 35 zich tot de wijk Uithuizen Zuid - Oost?

Ulbrandahof 35 is een vrijstaande woning van 225 m² in de wijk Uithuizen Zuid - Oost. De buurt telt 766 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.824 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ulbrandahof 35?

Ulbrandahof 35 is een vrijstaande woning in Uithuizen Zuid - Oost, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ulbrandahof 35 vergeleken met de buurt?

Ulbrandahof 35 heeft 225 m² woonoppervlakte en 823 m³ inhoud. Het perceel is 665 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Uithuizen Zuid - Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ulbrandahof 35 en wat betekent dat?

Ulbrandahof 35 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 28.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ulbrandahof 35?

Ulbrandahof 35 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Uithuizen Zuid - Oost?

De wijk Uithuizen Zuid - Oost in Uithuizen (Groningen) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Uithuizen Zuid - Oost?

Vanuit Ulbrandahof 35 in Uithuizen Zuid - Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.8 km.