Streetview Admiraal de Ruyterlaan 8 E Uithoorn

Admiraal de Ruyterlaan 8 E, 1421 VL Uithoorn

134 m² Bouwjaar 2006 Label APLUS

Admiraal de Ruyterlaan 8 E is een woonhuis in Uithoorn, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 271 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
271 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Admiraal de Ruyterlaan 8 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Admiraal de Ruyterlaan 8 E

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Uithoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.1 km

Buurtinformatie in Uithoorn

3310 Inwoners
1505 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1576 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Thamerdal
35% Koopwoningen
5.542 Inwoners per km²

Locatie van Admiraal de Ruyterlaan 8 E

Vergelijkbare woningen in Uithoorn

Veelgestelde vragen over Admiraal de Ruyterlaan 8 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Admiraal de Ruyterlaan 8 E?

De gemiddelde woningwaarde in Thamerdal is €366.000. Dat komt neer op circa €2.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Admiraal de Ruyterlaan 8 E zich tot de wijk Thamerdal?

Admiraal de Ruyterlaan 8 E is een woonhuis van 134 m² in de wijk Thamerdal. De buurt telt 1.576 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.542 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Admiraal de Ruyterlaan 8 E?

Admiraal de Ruyterlaan 8 E is een woonhuis in Thamerdal, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Admiraal de Ruyterlaan 8 E vergeleken met de buurt?

Admiraal de Ruyterlaan 8 E heeft 134 m² woonoppervlakte. Het perceel is 271 m². In Thamerdal ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Admiraal de Ruyterlaan 8 E en wat betekent dat?

Admiraal de Ruyterlaan 8 E heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Thamerdal?

De wijk Thamerdal in Uithoorn (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Thamerdal?

Vanuit Admiraal de Ruyterlaan 8 E in Thamerdal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Thamerdal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Admiraal de Ruyterlaan 8 E: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.