Streetview Hooykamplaan 13 Uitgeest

Hooykamplaan 13, 1911 LV Uitgeest

171 m² Bouwjaar 2008 Label A

Hooykamplaan 13 is een woonhuis in Uitgeest, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 225 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
225 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hooykamplaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooykamplaan 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uitgeest

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Uitgeest

2330 Inwoners
800 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Waldijk
84% Koopwoningen
7.252 Inwoners per km²

Locatie van Hooykamplaan 13

Vergelijkbare woningen in Uitgeest

Veelgestelde vragen over Hooykamplaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooykamplaan 13?

De gemiddelde woningwaarde in Waldijk is €572.000. Dat komt neer op circa €3.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooykamplaan 13 zich tot de wijk Waldijk?

Hooykamplaan 13 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Waldijk. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooykamplaan 13?

Hooykamplaan 13 is een woonhuis in Waldijk, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hooykamplaan 13 vergeleken met de buurt?

Hooykamplaan 13 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Waldijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooykamplaan 13 en wat betekent dat?

Hooykamplaan 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Waldijk?

De wijk Waldijk in Uitgeest (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waldijk?

Vanuit Hooykamplaan 13 in Waldijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waldijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hooykamplaan 13: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.5 km.