Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 226 m²
Kreitenmolenstraat 62 A is een appartement in Udenhout, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kreitenmolenstraat 62 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
8.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zeshoeven is €427.000. Dat komt neer op circa €1.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKreitenmolenstraat 62 A is een appartement van 226 m² in de wijk Zeshoeven. De buurt telt 1.157 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.416 inwoners per km².
Kreitenmolenstraat 62 A is een appartement in Zeshoeven, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kreitenmolenstraat 62 A heeft 226 m² woonoppervlakte. In Zeshoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kreitenmolenstraat 62 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Zeshoeven in Udenhout (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Kreitenmolenstraat 62 A in Zeshoeven bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kreitenmolenstraat 62 A: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Zeshoeven: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).