Landhuis, vrijstaande woning Patersweg 13 Uden

Patersweg 13, 5406 XJ Uden

507 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Patersweg 13 is een landhuis, vrijstaande woning in Uden, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 507 m², een perceel van 10505 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
507 m²
Perceeloppervlakte
10505 m²
Inhoud
3290 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.715.000 tot €1.965.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met riet
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Patersweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Patersweg 13

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
161.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
60.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
79.9%
CO₂-emissie
8.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

16.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Uden

165 Inwoners
65 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€641.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Uden-Oost
83% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Patersweg 13

Vergelijkbare woningen in Uden

Veelgestelde vragen over Patersweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Patersweg 13?

De prijsindicatie voor Patersweg 13 ligt rond €1.715.000 tot €1.965.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Uden-Oost is €641.000. Dat komt neer op circa €1.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Patersweg 13 zich tot de wijk Buitengebied Uden-Oost?

Patersweg 13 is een landhuis, vrijstaande woning van 507 m² in de wijk Buitengebied Uden-Oost. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Patersweg 13?

Patersweg 13 is een landhuis, vrijstaande woning in Buitengebied Uden-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Patersweg 13 vergeleken met de buurt?

Patersweg 13 heeft 507 m² woonoppervlakte en 3290 m³ inhoud. Het perceel is 10505 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 101 m² per kamer. In Buitengebied Uden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Patersweg 13 en wat betekent dat?

Patersweg 13 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-10-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Patersweg 13?

Patersweg 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Uden-Oost?

De wijk Buitengebied Uden-Oost in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Uden-Oost?

Vanuit Patersweg 13 in Buitengebied Uden-Oost bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 16.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.