Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 2220 m²
Vluchtoordweg 25 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en een perceel van 2220 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vluchtoordweg 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
16.5 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
2 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Uden-Oost is €641.000. Dat komt neer op circa €4.893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVluchtoordweg 25 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Buitengebied Uden-Oost. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².
Vluchtoordweg 25 is een woonhuis in Buitengebied Uden-Oost, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vluchtoordweg 25 heeft 131 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2220 m². In Buitengebied Uden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Uden-Oost in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Vluchtoordweg 25 in Buitengebied Uden-Oost bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 16.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vluchtoordweg 25: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied Uden-Oost: restaurant (2 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Vluchtoordweg 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Uden-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.