Streetview Vluchtoordweg 23 Uden

Vluchtoordweg 23, 5406 XH Uden

169 m² Bouwjaar 1960

Vluchtoordweg 23 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 525 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
525 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Vluchtoordweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Uden

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

16.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Uden

165 Inwoners
65 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€641.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Uden-Oost
83% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Locatie van Vluchtoordweg 23

Vergelijkbare woningen in Uden

Veelgestelde vragen over Vluchtoordweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Vluchtoordweg 23?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Uden-Oost is €641.000. Dat komt neer op circa €3.793 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vluchtoordweg 23 zich tot de wijk Buitengebied Uden-Oost?

Vluchtoordweg 23 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Buitengebied Uden-Oost. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vluchtoordweg 23?

Vluchtoordweg 23 is een woonhuis in Buitengebied Uden-Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vluchtoordweg 23 vergeleken met de buurt?

Vluchtoordweg 23 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 525 m². In Buitengebied Uden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Uden-Oost?

De wijk Buitengebied Uden-Oost in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Uden-Oost?

Vanuit Vluchtoordweg 23 in Buitengebied Uden-Oost bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 16.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Uden-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vluchtoordweg 23: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Uden-Oost?

Recreatie nabij Buitengebied Uden-Oost: restaurant (2 km), cafe (2.5 km).