Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 219 m²
- Perceeloppervlakte
- 3430 m²
Korte Erikaweg 2 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m² en een perceel van 3430 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Korte Erikaweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
13.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Maashorst is €635.000. Dat komt neer op circa €2.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKorte Erikaweg 2 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Buitengebied Maashorst. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².
Korte Erikaweg 2 is een woonhuis in Buitengebied Maashorst, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Korte Erikaweg 2 heeft 219 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3430 m². In Buitengebied Maashorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied Maashorst in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Korte Erikaweg 2 in Buitengebied Maashorst bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 13.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Korte Erikaweg 2: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Buitengebied Maashorst: restaurant (2.1 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Korte Erikaweg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied Maashorst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.