Streetview Erikaweg 5 Uden

Erikaweg 5, 5406 VT Uden

48 m² Bouwjaar 1982 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Erikaweg 5 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m², een perceel van 250 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
48 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
257 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Erikaweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Erikaweg 5

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
194.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uden

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

13.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Uden

565 Inwoners
225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
199 Woningvoorraad
€635.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Maashorst
87% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Locatie van Erikaweg 5

Vergelijkbare woningen in Uden

Veelgestelde vragen over Erikaweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Erikaweg 5?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Maashorst is €635.000. Dat komt neer op circa €13.229 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Erikaweg 5 zich tot de wijk Buitengebied Maashorst?

Erikaweg 5 is een woonhuis van 48 m² in de wijk Buitengebied Maashorst. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Erikaweg 5?

Erikaweg 5 is een woonhuis in Buitengebied Maashorst, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Erikaweg 5 vergeleken met de buurt?

Erikaweg 5 heeft 48 m² woonoppervlakte en 257 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buitengebied Maashorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Erikaweg 5 en wat betekent dat?

Erikaweg 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-02-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Erikaweg 5?

Erikaweg 5 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Maashorst?

De wijk Buitengebied Maashorst in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Maashorst?

Vanuit Erikaweg 5 in Buitengebied Maashorst bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 13.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.