Streetview Kraaienweg 1 C17 Uden

Kraaienweg 1 C17, 5406 VM Uden

86 m² Bouwjaar 2013

Kraaienweg 1 C17 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
86 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kraaienweg 1 C17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Uden

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

13.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Uden

565 Inwoners
225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
199 Woningvoorraad
€635.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Maashorst
87% Koopwoningen
61 Inwoners per km²

Locatie van Kraaienweg 1 C17

Vergelijkbare woningen in Uden

Veelgestelde vragen over Kraaienweg 1 C17

Wat is de geschatte woningwaarde van Kraaienweg 1 C17?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Maashorst is €635.000. Dat komt neer op circa €7.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kraaienweg 1 C17 zich tot de wijk Buitengebied Maashorst?

Kraaienweg 1 C17 is een woonhuis van 86 m² in de wijk Buitengebied Maashorst. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kraaienweg 1 C17?

Kraaienweg 1 C17 is een woonhuis in Buitengebied Maashorst, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kraaienweg 1 C17 vergeleken met de buurt?

Kraaienweg 1 C17 heeft 86 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Maashorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Maashorst?

De wijk Buitengebied Maashorst in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Maashorst?

Vanuit Kraaienweg 1 C17 in Buitengebied Maashorst bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 13.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Maashorst?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kraaienweg 1 C17: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Maashorst?

Recreatie nabij Buitengebied Maashorst: restaurant (2.1 km), cafe (2.1 km).