Streetview Kleuterweg 7 Uden

Kleuterweg 7, 5406 SC Uden

230 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Kleuterweg 7 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 860 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €641.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
860 m²
Inhoud
1090 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kleuterweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleuterweg 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uden

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

16.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Uden

165 Inwoners
65 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€641.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Uden-Oost
83% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Locatie van Kleuterweg 7

Vergelijkbare woningen in Uden

Veelgestelde vragen over Kleuterweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleuterweg 7?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Uden-Oost is €641.000. Dat komt neer op circa €2.787 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleuterweg 7 zich tot de wijk Buitengebied Uden-Oost?

Kleuterweg 7 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Buitengebied Uden-Oost. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleuterweg 7?

Kleuterweg 7 is een woonhuis in Buitengebied Uden-Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kleuterweg 7 vergeleken met de buurt?

Kleuterweg 7 heeft 230 m² woonoppervlakte en 1090 m³ inhoud. Het perceel is 860 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Buitengebied Uden-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €641.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleuterweg 7 en wat betekent dat?

Kleuterweg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleuterweg 7?

Kleuterweg 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Uden-Oost?

De wijk Buitengebied Uden-Oost in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €641.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Uden-Oost?

Vanuit Kleuterweg 7 in Buitengebied Uden-Oost bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 16.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.