Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 366 m²
- Perceeloppervlakte
- 1160 m²
Handwijzerstraat 12 is een woning in Uden, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 366 m² en een perceel van 1160 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €635.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Handwijzerstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
13.1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Maashorst is €635.000. Dat komt neer op circa €1.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHandwijzerstraat 12 is een woning van 366 m² in de wijk Buitengebied Maashorst. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 61 inwoners per km².
Handwijzerstraat 12 is een woning in Buitengebied Maashorst, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Handwijzerstraat 12 heeft 366 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1160 m². In Buitengebied Maashorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €635.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Handwijzerstraat 12 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Buitengebied Maashorst in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €635.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Handwijzerstraat 12 in Buitengebied Maashorst bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 13.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Handwijzerstraat 12: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Buitengebied Maashorst: restaurant (2.1 km), cafe (2.1 km).