Streetview Lage Randweg 34 Uden

Lage Randweg 34, 5406 NN Uden

257 m² Bouwjaar 1970 Label A

Lage Randweg 34 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m² en een perceel van 2780 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €645.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
257 m²
Perceeloppervlakte
2780 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lage Randweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lage Randweg 34

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Uden

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

17.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Uden

315 Inwoners
140 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
92 Woningvoorraad
€645.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Uden-Zuid
90% Koopwoningen
84 Inwoners per km²

Locatie van Lage Randweg 34

Vergelijkbare woningen in Uden

Veelgestelde vragen over Lage Randweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Lage Randweg 34?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Uden-Zuid is €645.000. Dat komt neer op circa €2.510 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lage Randweg 34 zich tot de wijk Buitengebied Uden-Zuid?

Lage Randweg 34 is een woonhuis van 257 m² in de wijk Buitengebied Uden-Zuid. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 84 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lage Randweg 34?

Lage Randweg 34 is een woonhuis in Buitengebied Uden-Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lage Randweg 34 vergeleken met de buurt?

Lage Randweg 34 heeft 257 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2780 m². In Buitengebied Uden-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €645.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lage Randweg 34 en wat betekent dat?

Lage Randweg 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-09-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Uden-Zuid?

De wijk Buitengebied Uden-Zuid in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €645.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Uden-Zuid?

Vanuit Lage Randweg 34 in Buitengebied Uden-Zuid bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 3 km, treinstation op 17.3 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Uden-Zuid?