Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 445 m²
- Inhoud
- 835 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Stalreep 114 is een woonhuis in Uden, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m², een perceel van 445 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €595.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stalreep 114
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
16.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
2.6 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor Stalreep 114 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Eikenheuvel is €595.000. Dat komt neer op circa €2.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStalreep 114 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Eikenheuvel. De buurt telt 232 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 631 inwoners per km².
Stalreep 114 is een woonhuis in Eikenheuvel, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Stalreep 114 heeft 278 m² woonoppervlakte en 835 m³ inhoud. Het perceel is 445 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Eikenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €595.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stalreep 114 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-02-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Stalreep 114 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Eikenheuvel in Uden (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €595.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Stalreep 114 in Eikenheuvel bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 16.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stalreep 114: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Eikenheuvel: restaurant (2.1 km), cafe (2.1 km).
De prijsindicatie ligt rond €550.000 tot €650.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Eikenheuvel is €595.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Stalreep 114 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Eikenheuvel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen