Straatbeeld van Malder 13 in Uden

Malder 13, 5406 CC Uden

147 m² Bouwjaar 2000 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Malder 13 is een twee-onder-een-kapwoning in Uden, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m² en een perceel van 250 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
536 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Malder 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Malder 13

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hoenderbos-Velmolen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

16,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,8 km
Gezondheid

Apotheek

2,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,3 km
Horeca

Restaurant

1,6 km
Horeca

Café

1,8 km
Cultuur

Bibliotheek

2,2 km
Cultuur

Bioscoop

2,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hoenderbos-Velmolen

Malder 13 ligt in de buurt Hoenderbos-Velmolen in Uden. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.015 inwoners en 1.980 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 493.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.

5015 Inwoners
1975 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1980 Woningvoorraad
€493.000 Gem. WOZ-waarde Hoenderbos-Velmolen
69% Koopwoningen
3.720 Inwoners per km²

Locatie van Malder 13

Officiële bekendmakingen rond Malder 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Uden

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Uden. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Malder 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Malder 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen €493.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Malder 13 zich tot de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen?

Malder 13 is een twee-onder-een-kapwoning van 147 m² in de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.980 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Malder 13?

Malder 13 is een twee-onder-een-kapwoning in Hoenderbos-Velmolen, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Malder 13 vergeleken met de buurt?

Malder 13 heeft 147 m² woonoppervlakte en 536 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen €493.000.

Wat is het energielabel van Malder 13 en wat betekent dat?

Malder 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-11-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoenderbos-Velmolen?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen in Uden (Noord-Brabant) 5.015 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €493.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 16,9 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,3 km tot een ziekenhuis, 2,3 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 2,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een restaurant, 1,8 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Malder 13?

Malder 13 is verkocht in de periode 2015 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hoenderbos-Velmolen €493.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Malder 13?

Een woningrapport voor Malder 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hoenderbos-Velmolen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Uden presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars