2-onder-1-kapwoning Uddelsekampweg 13 Uddel

Uddelsekampweg 13, 3888 LV Uddel

114 m² Bouwjaar 1954 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Uddelsekampweg 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Uddel, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 412 m² en 5 kamers. Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
412 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Uddelsekampweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uddelsekampweg 13

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
260.35 kWh/m²
CO₂-emissie
94.99 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Uddel

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

13,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,7 km
Gezondheid

Apotheek

4,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13,9 km
Horeca

Restaurant

4 km
Horeca

Café

0,4 km
Cultuur

Bibliotheek

4,9 km
Cultuur

Bioscoop

15,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Uddel

Uddelsekampweg 13 ligt in de buurt Uddel in Uddel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.200 inwoners en 768 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 487.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

2200 Inwoners
770 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
768 Woningvoorraad
€487.000 Gem. WOZ-waarde Uddel
71% Koopwoningen
2.365 Inwoners per km²

Locatie van Uddelsekampweg 13

Officiële bekendmakingen rond Uddelsekampweg 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 94 meter

Verleende omgevingsvergunning Noord Riezenweg 38, 3888 LT Uddel, het plaatsen van een dakkapel

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Uddel

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Uddel. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Uddelsekampweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Uddelsekampweg 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uddel €487.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uddelsekampweg 13 zich tot de CBS-buurt Uddel?

Uddelsekampweg 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 114 m² in de CBS-buurt Uddel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 768 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.365 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uddelsekampweg 13?

Uddelsekampweg 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Uddel, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Uddelsekampweg 13 vergeleken met de buurt?

Uddelsekampweg 13 heeft 114 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 412 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uddel €487.000.

Wat is het energielabel van Uddelsekampweg 13 en wat betekent dat?

Uddelsekampweg 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-09-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 94.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Uddelsekampweg 13?

Uddelsekampweg 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Uddel?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Uddel in Uddel (Gelderland) 2.200 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €487.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Uddel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uddel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 13,5 km tot een treinstation, 0,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Uddel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uddel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,9 km tot een ziekenhuis, 4,1 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Uddel?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uddel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Uddelsekampweg 13?

Een woningrapport voor Uddelsekampweg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Uddel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Uddel presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars