Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Essenkamp 8 is een tussenwoning in Uddel, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 151 m² en 6 kamers. Het energielabel is D.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 375.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,4 kmDagelijks
Supermarkt
0,4 kmGezondheid
Huisarts
0,5 kmVervoer
Treinstation
13,5 kmVervoer
Snelweg oprit
0,2 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
0,7 kmGezondheid
Apotheek
4,1 kmGezondheid
Ziekenhuis
13,9 kmHoreca
Restaurant
4 kmHoreca
Café
0,4 kmCultuur
Bibliotheek
4,9 kmCultuur
Bioscoop
15,6 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Uddel
Essenkamp 8 ligt in de buurt Uddel in Uddel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.200 inwoners en 768 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 71% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 487.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Uddel.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Essenkamp 8
Wat is de geschatte woningwaarde van Essenkamp 8?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uddel €487.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Essenkamp 8 zich tot de CBS-buurt Uddel?
Essenkamp 8 is een tussenwoning van 108 m² in de CBS-buurt Uddel. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 768 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.365 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Essenkamp 8?
Essenkamp 8 is een tussenwoning in Uddel, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hoe groot is Essenkamp 8 vergeleken met de buurt?
Essenkamp 8 heeft 108 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Uddel €487.000.
Wat is het energielabel van Essenkamp 8 en wat betekent dat?
Essenkamp 8 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-09-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 5189.16 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Essenkamp 8?
Essenkamp 8 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 72 m².
Hoe is de woningmarkt in Uddel?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Uddel in Uddel (Gelderland) 2.200 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €487.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Uddel?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uddel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 13,5 km tot een treinstation, 0,2 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Uddel?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uddel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,9 km tot een ziekenhuis, 4,1 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,7 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Uddel?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Uddel in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Essenkamp 8?
Een woningrapport voor Essenkamp 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Uddel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.