Streetview De Fjouwere 8 Tzummarum

De Fjouwere 8, 8851 GZ Tzummarum

127 m² Bouwjaar 1979 Label C

De Fjouwere 8 is een woonhuis in Tzummarum, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 314 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
314 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Fjouwere 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Fjouwere 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tzummarum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

20.3 km

Buurtinformatie in Tzummarum

580 Inwoners
275 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
286 Woningvoorraad
€192.000 Gem. woningwaarde Tzummarum Zuid
62% Koopwoningen
1.346 Inwoners per km²

Locatie van De Fjouwere 8

Vergelijkbare woningen in Tzummarum

Veelgestelde vragen over De Fjouwere 8

Wat is de geschatte woningwaarde van De Fjouwere 8?

De gemiddelde woningwaarde in Tzummarum Zuid is €192.000. Dat komt neer op circa €1.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Fjouwere 8 zich tot de wijk Tzummarum Zuid?

De Fjouwere 8 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Tzummarum Zuid. De buurt telt 286 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.346 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Fjouwere 8?

De Fjouwere 8 is een woonhuis in Tzummarum Zuid, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Fjouwere 8 vergeleken met de buurt?

De Fjouwere 8 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 314 m². In Tzummarum Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Fjouwere 8 en wat betekent dat?

De Fjouwere 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.63 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tzummarum Zuid?

De wijk Tzummarum Zuid in Tzummarum (Friesland) kenmerkt zich door 580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tzummarum Zuid?

Vanuit De Fjouwere 8 in Tzummarum Zuid bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tzummarum Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Fjouwere 8: ziekenhuis op 14.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 5.5 km.