Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 1180 m²
- Inhoud
- 422 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Esweg 7 is een vrijstaande woning in Tynaarlo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 1180 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Esweg 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
3,4 kmHuisarts
3,1 kmTreinstation
12,4 kmSnelweg oprit
0,5 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
10 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
11 kmRestaurant
0,8 kmCafé
1,9 kmBibliotheek
3,3 kmBioscoop
12,2 kmEsweg 7 ligt in de buurt Tynaarlo in Tynaarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.645 inwoners en 698 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 82% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 398.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,4 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 3,1 km tot een huisarts.
Tynaarlo · 0.8 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 1.0 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 0.6 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 0.7 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 1.0 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tynaarlo €398.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEsweg 7 is een vrijstaande woning van 114 m² in de CBS-buurt Tynaarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 698 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 704 inwoners per km².
Esweg 7 is een vrijstaande woning in Tynaarlo, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Esweg 7 heeft 114 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 1180 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tynaarlo €398.000.
Esweg 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Tynaarlo in Tynaarlo (Drenthe) 1.645 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €398.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,4 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 3,1 km tot een huisarts, 12,4 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11 km tot een ziekenhuis, 3 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 10 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,9 km tot een café.
Een woningrapport voor Esweg 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Tynaarlo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Tynaarlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.