Straatbeeld van De Steeg 2 in Tynaarlo

De Steeg 2, 9482 PH Tynaarlo

418 m² Bouwjaar 1935 Label F

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Steeg 2 is een vrijstaande woning in Tynaarlo, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 418 m² en een perceel van 2795 m². Het energielabel is F.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
418 m²
Perceeloppervlakte
2795 m²
Inhoud
1504 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor De Steeg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Steeg 2

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Tynaarlo

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

3,4 km
Gezondheid

Huisarts

3,1 km
Vervoer

Treinstation

12,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,9 km
Cultuur

Bibliotheek

3,3 km
Cultuur

Bioscoop

12,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Tynaarlo

De Steeg 2 ligt in de buurt Tynaarlo in Tynaarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.645 inwoners en 698 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 82% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 398.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,4 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 3,1 km tot een huisarts.

1645 Inwoners
685 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
698 Woningvoorraad
€398.000 Gem. WOZ-waarde Tynaarlo
82% Koopwoningen
704 Inwoners per km²

Locatie van De Steeg 2

Vergelijkbare woningen in Tynaarlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Tynaarlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Steeg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van De Steeg 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tynaarlo €398.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Steeg 2 zich tot de CBS-buurt Tynaarlo?

De Steeg 2 is een vrijstaande woning van 418 m² in de CBS-buurt Tynaarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 698 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 704 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Steeg 2?

De Steeg 2 is een vrijstaande woning in Tynaarlo, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Steeg 2 vergeleken met de buurt?

De Steeg 2 heeft 418 m² woonoppervlakte en 1504 m³ inhoud. Het perceel is 2795 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tynaarlo €398.000.

Wat is het energielabel van De Steeg 2 en wat betekent dat?

De Steeg 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-02-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tynaarlo?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Tynaarlo in Tynaarlo (Drenthe) 1.645 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €398.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Tynaarlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,4 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 3,1 km tot een huisarts, 12,4 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Tynaarlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11 km tot een ziekenhuis, 3 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 10 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Tynaarlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,9 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Steeg 2?

De Steeg 2 is verkocht in de periode 2016 tot 2020. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tynaarlo €398.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Steeg 2?

Een woningrapport voor De Steeg 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Tynaarlo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1935, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Tynaarlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars