Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 325 m²
- Perceeloppervlakte
- 3150 m²
- Inhoud
- 1541 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2016 tot 2019
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Steeg 1 is een vrijstaande woning in Tynaarlo, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 325 m² en een perceel van 3150 m². Het energielabel is G.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Steeg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
3,4 kmHuisarts
3,1 kmTreinstation
12,4 kmSnelweg oprit
0,5 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
10 kmApotheek
3 kmZiekenhuis
11 kmRestaurant
0,8 kmCafé
1,9 kmBibliotheek
3,3 kmBioscoop
12,2 kmDe Steeg 1 ligt in de buurt Tynaarlo in Tynaarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.645 inwoners en 698 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 82% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 398.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 3,4 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 3,1 km tot een huisarts.
Tynaarlo · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 0.6 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 0.7 km afstand
Bekijk woning
Tynaarlo · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tynaarlo €398.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Steeg 1 is een vrijstaande woning van 325 m² in de CBS-buurt Tynaarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 698 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 704 inwoners per km².
De Steeg 1 is een vrijstaande woning in Tynaarlo, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
De Steeg 1 heeft 325 m² woonoppervlakte en 1541 m³ inhoud. Het perceel is 3150 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tynaarlo €398.000.
De Steeg 1 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-05-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Tynaarlo in Tynaarlo (Drenthe) 1.645 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €398.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,4 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 3,1 km tot een huisarts, 12,4 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11 km tot een ziekenhuis, 3 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 10 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Tynaarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,9 km tot een café.
De Steeg 1 is verkocht in de periode 2016 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Tynaarlo €398.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor De Steeg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Tynaarlo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1900, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Tynaarlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.