Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 233 m²
Hiltsjemuoiswâlden 17 is een woonhuis in Twijzelerheide, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hiltsjemuoiswâlden 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
8.2 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
20.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
19.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Twijzelerheide is €230.000. Dat komt neer op circa €987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHiltsjemuoiswâlden 17 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Twijzelerheide. De buurt telt 663 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.240 inwoners per km².
Hiltsjemuoiswâlden 17 is een woonhuis in Twijzelerheide, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hiltsjemuoiswâlden 17 heeft 233 m² woonoppervlakte. In Twijzelerheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hiltsjemuoiswâlden 17 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-03-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Twijzelerheide in Twijzelerheide (Friesland) kenmerkt zich door 1.560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hiltsjemuoiswâlden 17 in Twijzelerheide bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hiltsjemuoiswâlden 17: ziekenhuis op 20.2 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 8.2 km.