Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 299 m²
Burgemeester van der Feltzweg 122 is een woonhuis in Twello, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 299 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €545.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van der Feltzweg 122
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Burgemeester van der Feltzweg 122 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Twello-Zuid is €545.000. Dat komt neer op circa €1.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester van der Feltzweg 122 is een woonhuis van 299 m² in de wijk Verspreide huizen Twello-Zuid. De buurt telt 719 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 195 inwoners per km².
Burgemeester van der Feltzweg 122 is een woonhuis in Verspreide huizen Twello-Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burgemeester van der Feltzweg 122 heeft 299 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Twello-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €545.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester van der Feltzweg 122 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-08-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Twello-Zuid in Twello (Gelderland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €545.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Burgemeester van der Feltzweg 122 in Verspreide huizen Twello-Zuid bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester van der Feltzweg 122: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 1.6 km.