Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 705 m²
- Inhoud
- 758 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Burgemeester van der Feltzweg 22 is een woonhuis in Twello, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 705 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van der Feltzweg 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
8.3 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Twello-Midden is €377.000. Dat komt neer op circa €2.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester van der Feltzweg 22 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Twello-Midden. De buurt telt 2.635 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.716 inwoners per km².
Burgemeester van der Feltzweg 22 is een woonhuis in Twello-Midden, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester van der Feltzweg 22 heeft 174 m² woonoppervlakte en 758 m³ inhoud. Het perceel is 705 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Twello-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester van der Feltzweg 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.72 kg/jaar.
Burgemeester van der Feltzweg 22 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Twello-Midden in Twello (Gelderland) kenmerkt zich door 5.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Burgemeester van der Feltzweg 22 in Twello-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.