Portiekflat Duistervoordseweg 56 F Twello

Duistervoordseweg 56 F, 7391 CG Twello

49 m² Bouwjaar 2025 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Duistervoordseweg 56 F is een portiekflat in Twello, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
151 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duistervoordseweg 56 F

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duistervoordseweg 56 F

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Twello

5380 Inwoners
2600 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2635 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde Twello-Midden
56% Koopwoningen
2.716 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duistervoordseweg 56 F

Vergelijkbare woningen in Twello

Veelgestelde vragen over Duistervoordseweg 56 F

Wat is de geschatte woningwaarde van Duistervoordseweg 56 F?

De prijsindicatie voor Duistervoordseweg 56 F ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Twello-Midden is €377.000. Dat komt neer op circa €7.694 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duistervoordseweg 56 F zich tot de wijk Twello-Midden?

Duistervoordseweg 56 F is een portiekflat van 49 m² in de wijk Twello-Midden. De buurt telt 2.635 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.716 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duistervoordseweg 56 F?

Duistervoordseweg 56 F is een portiekflat in Twello-Midden, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duistervoordseweg 56 F vergeleken met de buurt?

Duistervoordseweg 56 F heeft 49 m² woonoppervlakte en 151 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Twello-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duistervoordseweg 56 F en wat betekent dat?

Duistervoordseweg 56 F heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Duistervoordseweg 56 F?

Duistervoordseweg 56 F heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Twello-Midden?

De wijk Twello-Midden in Twello (Gelderland) kenmerkt zich door 5.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twello-Midden?

Vanuit Duistervoordseweg 56 F in Twello-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.