Streetview Waalseweg 20 Tull en 't Waal

Waalseweg 20, 3999 NS Tull en 't Waal

268 m² Bouwjaar 1860

Waalseweg 20 is een woonhuis in Tull en 't Waal, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €748.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
268 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Waalseweg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tull en 't Waal

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.5 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

6.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

7.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.6 km

Buurtinformatie in Tull en 't Waal

65 Inwoners
30 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
21 Woningvoorraad
€748.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Tull en 't Waal
100% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Waalseweg 20

Vergelijkbare woningen in Tull en 't Waal

Veelgestelde vragen over Waalseweg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalseweg 20?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Tull en 't Waal is €748.000. Dat komt neer op circa €2.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalseweg 20 zich tot de wijk Buitengebied Tull en 't Waal?

Waalseweg 20 is een woonhuis van 268 m² in de wijk Buitengebied Tull en 't Waal. De buurt telt 21 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalseweg 20?

Waalseweg 20 is een woonhuis in Buitengebied Tull en 't Waal, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalseweg 20 vergeleken met de buurt?

Waalseweg 20 heeft 268 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Tull en 't Waal ligt de gemiddelde woningwaarde op €748.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Tull en 't Waal?

De wijk Buitengebied Tull en 't Waal in Tull en 't Waal (Utrecht) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €748.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Tull en 't Waal?

Vanuit Waalseweg 20 in Buitengebied Tull en 't Waal bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 4.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Tull en 't Waal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waalseweg 20: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 7.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Tull en 't Waal?