Streetview Waalseweg 85 Tull en 't Waal

Waalseweg 85, 3999 NR Tull en 't Waal

165 m² Bouwjaar 1800 6 kamers 3 slaapkamers Label G

Waalseweg 85 is een woonhuis in Tull en 't Waal, gebouwd in 1800. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 10000 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1800
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
10000 m²
Inhoud
2677 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Waalseweg 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalseweg 85

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Tull en 't Waal

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

3.4 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Tull en 't Waal

545 Inwoners
230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde 't Waal
82% Koopwoningen
529 Inwoners per km²

Locatie van Waalseweg 85

Vergelijkbare woningen in Tull en 't Waal

Veelgestelde vragen over Waalseweg 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalseweg 85?

De gemiddelde woningwaarde in 't Waal is €583.000. Dat komt neer op circa €3.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalseweg 85 zich tot de wijk 't Waal?

Waalseweg 85 is een woonhuis van 165 m² in de wijk 't Waal. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalseweg 85?

Waalseweg 85 is een woonhuis in 't Waal, gebouwd in 1800 (226 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waalseweg 85 vergeleken met de buurt?

Waalseweg 85 heeft 165 m² woonoppervlakte en 2677 m³ inhoud. Het perceel is 10000 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In 't Waal ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalseweg 85 en wat betekent dat?

Waalseweg 85 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Waalseweg 85?

Waalseweg 85 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Waal?

De wijk 't Waal in Tull en 't Waal (Utrecht) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Waal?

Vanuit Waalseweg 85 in 't Waal bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Waal?