Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 283 m²
- Perceeloppervlakte
- 10950 m²
- Inhoud
- 1098 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 5
Waalseweg 27 is een woonhuis in Tull en 't Waal, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 283 m², een perceel van 10950 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €748.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waalseweg 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
3.5 kmHuisarts
3.3 kmTreinstation
6.8 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
3.1 kmMiddelbare school
7.2 kmApotheek
3.3 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
3.2 kmCafé
6 kmBibliotheek
7.8 kmBioscoop
11.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Tull en 't Waal is €748.000. Dat komt neer op circa €2.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaalseweg 27 is een woonhuis van 283 m² in de wijk Buitengebied Tull en 't Waal. De buurt telt 21 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².
Waalseweg 27 is een woonhuis in Buitengebied Tull en 't Waal, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Waalseweg 27 heeft 283 m² woonoppervlakte en 1098 m³ inhoud. Het perceel is 10950 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Buitengebied Tull en 't Waal ligt de gemiddelde woningwaarde op €748.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Waalseweg 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-08-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.44 kg/jaar.
Waalseweg 27 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Buitengebied Tull en 't Waal in Tull en 't Waal (Utrecht) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €748.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Waalseweg 27 in Buitengebied Tull en 't Waal bereik je: supermarkt op 3.5 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 6.8 km, snelwegoprit op 4.6 km.