Streetview Bosweg 11 B Tubbergen

Bosweg 11 B, 7651 LN Tubbergen

240 m² Bouwjaar 1993

Bosweg 11 B is een woning in Tubbergen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
240 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bosweg 11 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Tubbergen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Tubbergen

1090 Inwoners
375 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
409 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Tubbergen
70% Koopwoningen
76 Inwoners per km²

Locatie van Bosweg 11 B

Vergelijkbare woningen in Tubbergen

Veelgestelde vragen over Bosweg 11 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosweg 11 B?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Tubbergen is €462.000. Dat komt neer op circa €1.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosweg 11 B zich tot de wijk Verspreide huizen Tubbergen?

Bosweg 11 B is een woning van 240 m² in de wijk Verspreide huizen Tubbergen. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 76 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosweg 11 B?

Bosweg 11 B is een woning in Verspreide huizen Tubbergen, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bosweg 11 B vergeleken met de buurt?

Bosweg 11 B heeft 240 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Tubbergen ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Tubbergen?

De wijk Verspreide huizen Tubbergen in Tubbergen (Overijssel) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Tubbergen?

Vanuit Bosweg 11 B in Verspreide huizen Tubbergen bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Tubbergen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bosweg 11 B: ziekenhuis op 14.2 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Tubbergen?

Recreatie nabij Verspreide huizen Tubbergen: restaurant (1.3 km), cafe (2 km).